September 27, 2021

DriveX lisab välisturgudel kiirust: meil on tulemused ette näidata; igaüks võib ise hinnata, mis meie konkurendi tulemus on

DriveXi müügi- ja turundustiim
DriveXi müügi-ja turundustiim

Kuhu läheb idufirma, kes on Eesti ja Läti turud juba vallutanud? Eks ikka Kesk- ja Ida-Euroopasse. Aga kuidas seal läbi lüüa? Poola turult viiekordset käibekasvu ootav DriveX jagab seniseid õppetunde. Üks neist puudutab, muide, 21. sajandil ootamatuna mõjuvat takistust: keelebarjääri.

2020. aastal alustanud DriveX Technologies pakub tehisintellektiga varustatud tarkvaralahendust, mille abil on võimalik fikseerida sõiduki seisukord näiteks kindlustusfirma ülevaatuseks, ilma et autot peaks koduõuest välja ajamagi.

Rauno Siguri, Kentti Koppeli ja Valter Lälli asutatud idufirma sai suurema hoo sisse eelmisel aastal ning teeb täna koostööd selliste klientidega nagu ERGO, Vienna Insurance Group ja Gjensidige. Eestis on DriveX-i klientideks juba pea kõik kindlustusturu liidrid ning firma trügib juba aktiivselt edasi Kesk- ja Ida-Euroopa turgudele.

Loe edasi: https://digipro.geenius.ee/rubriik/uudis/drivex-lisab-valisturgudel-kiirust-meil-on-tulemused-ette-naidata-igauks-voib-ise-hinnata-mis-meie-konkurendi-tulemus-on/

Read next

Autode seisukorda hindav robot läheb uue raha toel maailma vallutama

Share article:

Book a demo with our sales team

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.